Uchaľak piatakov

Tohtoroční piataci si posledný deň pred jesennými prázdninami užili naplno. Popoludní si totiž ich najstarší spolužiaci pripravili pre nich už dobre známy uchaľak. Telocvičňa praskala vo švíkoch, veď 80 piatakov spolu s deviatakmi a množstvom divákov nie je zanedbateľný počet. A veru že ich bolo aj počuť! Krik a smiech sa ozývali po celej škole. Deviataci sa na piatkové popoludnie perfektne pripravili, nič nenechali na náhodu. Piatakov zodpovedne pasovali za nových druhostupniarov – skladali sľub a pocítili aj dotyk hrubých slovníkov, ktoré budú počas štúdia potrebovať. Po oficiálnom začiatku sa rozbehla zábava v plnom prúde. Súťaže a aktivity príjemne dopĺňali tančeky, pri ktorých sa vyvádzalo ostošesť.

 

Sladké odmeny, milé úsmevy a rešpektovanie sa navzájom len opäť potvrdili, že Švermováci sa dokážu zabávať aj v normách slušnosti. Piataci ďakovali za super zábavné popoludnie a deviataci zas za rešpekt a poslušnosť. Čo viac si môžeme v našej škole želať?! Ďakujeme, decká, ste super!

 

Fotogaléria

 

 

Ďalšie články
Olympiáda v anj
anj
Naši šikovní angličtinári sa opäť po roku stretli 4. decembra a pripravili nám pekné predmikulášske anglické popoludnie.
Filipko a ježibaba
filipko
Rozprávka o Filipkovi je pôvodnou bieloruskou rozprávkou o odvahe malého chlapca, ktorý svojou bystrosťou prekabáti zlomyseľnú ježibabu.
Fotogaléria