Uchaľak piatakov

Tohtoroční piataci si posledný deň pred jesennými prázdninami užili naplno. Popoludní si totiž ich najstarší spolužiaci pripravili pre nich už dobre známy uchaľak. Telocvičňa praskala vo švíkoch, veď 80 piatakov spolu s deviatakmi a množstvom divákov nie je zanedbateľný počet. A veru že ich bolo aj počuť! Krik a smiech sa ozývali po celej škole. Deviataci sa na piatkové popoludnie perfektne pripravili, nič nenechali na náhodu. Piatakov zodpovedne pasovali za nových druhostupniarov – skladali sľub a pocítili aj dotyk hrubých slovníkov, ktoré budú počas štúdia potrebovať. Po oficiálnom začiatku sa rozbehla zábava v plnom prúde. Súťaže a aktivity príjemne dopĺňali tančeky, pri ktorých sa vyvádzalo ostošesť.

 

Sladké odmeny, milé úsmevy a rešpektovanie sa navzájom len opäť potvrdili, že Švermováci sa dokážu zabávať aj v normách slušnosti. Piataci ďakovali za super zábavné popoludnie a deviataci zas za rešpekt a poslušnosť. Čo viac si môžeme v našej škole želať?! Ďakujeme, decká, ste super!

 

Fotogaléria

 

 

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria