ÚSMEV AKO DAR

Vianočný čas je pre mnohých z nás tým najkrajším obdobím v roku. Ľudia sú k sebe milší, pozornejší  a obdarúvajú sa navzájom. Jeden malý darček sme aj my, žiaci 1.-4. ročníkov zo ŠKD zaniesli deťom do  Spojenej školy  internátnej na Ulici Komenského 3 v Humennom. Nebol to však žiaden hmotný dar, ale vianočný program uvitý z kolied, piesní, básní, scénok a tanca. Na detských tvárach sa rozžiarili očká a pridal sa aj úsmev, ktorý bol pre nás odmenou, ale zároveň aj „darčekom" pre detí a učiteľov tejto školy.

Prežili sme spolu nádherné dopoludnie a aspoň na chvíľu sme zabudli na predvianočný zhon. Na záver sme všetkým popriali :

 „Nech tichá hudba počas celých Vianoc znie. Nech ten rok nastupujúci nám šťastie a lásku prinesie. Pokojné a  veselé sviatky Vám želajú deti zo ZŠ Jána Švermu.“

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria