Úspech v bedmintone

6. marca 2019 v Športcentre Zámoček Poprad – Matejovce sa uskutočnilo krajské kolo žiačok v bedmintone. Našu školu úspešne reprezentovali žiačky Sofia Meždejová 9.BKarin Ferjaková 7.B. V skupine A zvíťazili nad Giraltovcami i Belou nad Cirochou, nezdolali iba favorizovaný Prešov, a tak v skupine skončili na 2. mieste. V zápase o tretie miesto sa stretli s dievčatami z Kurimy, ktoré v skupine B taktiež obsadili 2. miesto. Zápas o celkové tretie miesto bol veľmi napínavý. Naše dievčatá nakoniec zdolali Kurimu 2:1, a tak v konečnom poradí obsadili nádherné 3.miesto.

Šikovným dievčatám blahoželáme a prajeme ešte veľa športových úspechov. Naše poďakovanie patrí aj p. uč. Mgr. Ivete Belejovej, ktorá sa svojim zverenkyniam venovala a správne ich motivovala k stále lepším výkonom.