Valentínsky ples ŠKD

Pri príležitosti blížiaceho sa sviatku svätého Valentína – sviatku všetkých zaľúbených, sa v piatok podvečer 5.2.2016 uskutočnil valentínsky ples pre deti Školského klubu detí pod vedením vychovávateliek. Záujem o účasť bola veľká, a tak sa na plese okrem srdiečok na stenách mihalo aj kopa detských sŕdc tešiacich sa na veľké valentínske plesanie. Dievčatá v krásnych farebných plesových šatách vyzerali ako princezné a chlapci v oblekoch boli na nespoznanie. Na začiatku sa žiakom prihovoril pán riaditeľ milými slovami a poprial deťom peknú zábavu. O spestrenie večera sa príjemne postarali aj žiaci Súkromnej základnej umeleckej školy MÚZA svojím vystúpením, a to hrou na hudobných nástrojoch, spevom a tancom. Potom sa začalo to práve plesanie. Prvou piesňou vyšli páry na parket a od začiatku tancovali a zabávali sa. Každý si pri tom prišiel na svoje či už obľúbenou piesňou, ale hlavne, každé detské srdce potešila pekná tombola. Hudba hrala, detské nôžky tancovali a mnohí nám predviedli svoje róby.

Veľká vďaka patrí aj rodičom, ktorí pomohli hlavne tým, že pripravili pre svoje ratolesti občerstvenie, a tak sa deti počas celého večera hostili rôznymi dobrotami a ich brušká neostali hladné ani smädné. Na záver boli vyhlásení kráľ a kráľovná plesu, ktorí svojím tancom aj ukončili tento nádherný večer. Nakoniec všetci obdarení krásnym zážitkom a tombolou pomaly odchádzali domov do svojich postieľok.