Valentínsky ples ŠKD

Pri príležitosti blížiaceho sa sviatku svätého Valentína – sviatku všetkých zaľúbených, sa v piatok podvečer 5.2.2016 uskutočnil valentínsky ples pre deti Školského klubu detí pod vedením vychovávateliek. Záujem o účasť bola veľká, a tak sa na plese okrem srdiečok na stenách mihalo aj kopa detských sŕdc tešiacich sa na veľké valentínske plesanie. Dievčatá v krásnych farebných plesových šatách vyzerali ako princezné a chlapci v oblekoch boli na nespoznanie. Na začiatku sa žiakom prihovoril pán riaditeľ milými slovami a poprial deťom peknú zábavu. O spestrenie večera sa príjemne postarali aj žiaci Súkromnej základnej umeleckej školy MÚZA svojím vystúpením, a to hrou na hudobných nástrojoch, spevom a tancom. Potom sa začalo to práve plesanie. Prvou piesňou vyšli páry na parket a od začiatku tancovali a zabávali sa. Každý si pri tom prišiel na svoje či už obľúbenou piesňou, ale hlavne, každé detské srdce potešila pekná tombola. Hudba hrala, detské nôžky tancovali a mnohí nám predviedli svoje róby.

Veľká vďaka patrí aj rodičom, ktorí pomohli hlavne tým, že pripravili pre svoje ratolesti občerstvenie, a tak sa deti počas celého večera hostili rôznymi dobrotami a ich brušká neostali hladné ani smädné. Na záver boli vyhlásení kráľ a kráľovná plesu, ktorí svojím tancom aj ukončili tento nádherný večer. Nakoniec všetci obdarení krásnym zážitkom a tombolou pomaly odchádzali domov do svojich postieľok.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria