Vesmír očami tretiakov

Aj keď sa  vianočný oddych  v tomto školskom  roku  žiakom o čosi predĺžil, žiaci 3.C triedy spolu so svojimi rodičmi nevedeli, čo je nuda aj vďaka domácej úlohe z prírodovedy – Projekt Slnečná sústavavesmír

 

Po prebratí kapitoly venovanej vesmíru, ktorá tretiakov veľmi zaujala, mali žiaci vytvoriť projekt Slnečnej sústavy podľa svojich vlastných predstáv. Po prázdninách si žiaci svoje výtvory priniesli do triedy a urobili výstavku modelov. A veru ju obdivujú aj žiaci z iných tried.Výsledok je skutočne krásny, jednotlivé modely sú perfektne prepracované. Veď posúďte sami. 2D aj 3D projekty sa žiakom naozaj vydarili. Nás taktiež teší, že žiaci spolu so svojimi rodičmi a súrodencami prežili naozaj pekné chvíle, objavili v sebe skrytý talent tvorivosti a konečný výsledok prekvapil i potešil žiakov samých.

 

 Ďakujeme všetkým rodičom, starým rodičom a žiakom, ktorí sa zapojili do nášho projektu Slnečnej sústavy a pomohli vytvoriť takéto kvalitné diela. Niektoré modely sa dajú využiť ako učebná pomôcka pri preberaní kapitoly o vesmíre a planétach. To svedčí o skutočnej zaangažovanosti našich tretiakov.   No nepochybne najkrajší zážitok mali žiaci zo samotnej prípravy, keď čas trávili spolu so svojimi rodičmi, starými rodičmi a súrodencami, čo je v dnešnom uponáhľanom svete čoraz väčšou vzácnosťou.

 

Ďakujeme aj triednej pani učiteľke Mgr. Adriane Bačišinovej za podporu žiakov v ich tvorivej práci a za neúnavnú snahu správnou motiváciou viesť žiakov k odhaľovaniu tajov učenia.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria