Viacboj všestrannosti

Dňa 9. 6. 2017 sa žiaci našej školy zúčastnili „Letného viacboja všestrannosti žiakov 1.- 4. ročníka“, ktorý sa uskutočnil na ZŠ Pugačevovej. Súťažili 8 členné družstvá žiakov 8 humenských škôl a naše družstvo v zložení  Róbert Barnišin , Simona Lipová, František András, Alexandra Hirjaková, Lukáš Lipa, Sandra Šutková, Filip Biľo a Sofia Gavaľová sa umiestnilo na výbornom druhom mieste v súťaži družstiev. Žiaci si zmerali sily v šprinte, vytrvalostnom behu, šplhu, skoku do diaľky a hode loptou.

Svoju všestrannosť ukázali malí  športovci aj v súťaži jednotlivcov, kde sme získali dve prvé a dve druhé miesta.

Jednotlivci :

1. miesto : Róbert Barnišin, 1. ročník

1. miesto : Sofia Gavaľová, 4. ročník

2. miesto: Lukáš Lipa, 3. ročník

2. miesto: Sandra Šutková, 3. ročník

Našim športovcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a prajeme im veľa ďalších športových úspechov.

viacboj