Viacboj všestrannosti

V utorok 21. novembra osemčlenný tím  malých športovcov dosiahol krásne športové  výsledky v  súťažných  disciplínach: šplh, skok z miesta, hod 400 gramovou loptou a člnkový beh. Každoročným organizátorom tejto súťaže je ZŠ Dargovských hrdinov. Švermováci bojovali zo súpermi z 8 základných škôl mesta Humenné a jeho okolia.  Vynikajúcimi výkonmi získali obdiv, uznanie súperov i vzácne kovy, ktorými sa hrdo pýšili, štyria naši najmladší na stupienkoch víťazov.

 

Srdečne blahoželáme:

Alexandre Horvátovej z I.B      1. miesto

Martinovi Gogovi z I.C              2. miesto

 

Róbertovi Barnišinovi z II.C     1. miesto

Simonke Lipovej z II.C              3. miesto

 

Nezahanbili sme sa ani za výkony Alexandry Hirjakovej, Františka Andrása, Sandry Šutkovej a Lukáša Lipu.

 

Ďakujeme, decká, ste skvelé !!!

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria