Viacboj všestrannosti

V utorok 21. novembra osemčlenný tím  malých športovcov dosiahol krásne športové  výsledky v  súťažných  disciplínach: šplh, skok z miesta, hod 400 gramovou loptou a člnkový beh. Každoročným organizátorom tejto súťaže je ZŠ Dargovských hrdinov. Švermováci bojovali zo súpermi z 8 základných škôl mesta Humenné a jeho okolia.  Vynikajúcimi výkonmi získali obdiv, uznanie súperov i vzácne kovy, ktorými sa hrdo pýšili, štyria naši najmladší na stupienkoch víťazov.

 

Srdečne blahoželáme:

Alexandre Horvátovej z I.B      1. miesto

Martinovi Gogovi z I.C              2. miesto

 

Róbertovi Barnišinovi z II.C     1. miesto

Simonke Lipovej z II.C              3. miesto

 

Nezahanbili sme sa ani za výkony Alexandry Hirjakovej, Františka Andrása, Sandry Šutkovej a Lukáša Lipu.

 

Ďakujeme, decká, ste skvelé !!!

Fotogaléria

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria