Viacboj všestrannosti

V utorok 21. novembra osemčlenný tím  malých športovcov dosiahol krásne športové  výsledky v  súťažných  disciplínach: šplh, skok z miesta, hod 400 gramovou loptou a člnkový beh. Každoročným organizátorom tejto súťaže je ZŠ Dargovských hrdinov. Švermováci bojovali zo súpermi z 8 základných škôl mesta Humenné a jeho okolia.  Vynikajúcimi výkonmi získali obdiv, uznanie súperov i vzácne kovy, ktorými sa hrdo pýšili, štyria naši najmladší na stupienkoch víťazov.

 

Srdečne blahoželáme:

Alexandre Horvátovej z I.B      1. miesto

Martinovi Gogovi z I.C              2. miesto

 

Róbertovi Barnišinovi z II.C     1. miesto

Simonke Lipovej z II.C              3. miesto

 

Nezahanbili sme sa ani za výkony Alexandry Hirjakovej, Františka Andrása, Sandry Šutkovej a Lukáša Lipu.

 

Ďakujeme, decká, ste skvelé !!!

Fotogaléria

Ďalšie články
Hviezdoslavov Kubín
Umelecká prehliadka tých najlepších recitátorov v poézii a próze sa v ZŠ Jána Švermu uskutočnila 20. februára 2020.
Karneval žiakov 1. st.
Medzi najobľúbenejšie udalosti v našej škole patrí karneval pre žiakov 1. stupňa ZŠ,
Fotogaléria