Viacboj všestrannosti

Posledný novembrový deň sa uskutočnil viacboj všestrannosti pre žiakov 1. – 4. ročníka ZŠ okresu Humenné na ZŠ Dargovských Hrdinov. Žiaci 1. ročníka súťažili v trojboji: člnkový beh 4 x 10 m, skok z miesta a  hod loptou; žiaci 2. – 4.ročníka si k daným disciplínam pridali aj šplh na žrdi. Našu školu reprezentovali Radoslav Ryľak – 1.A, Zoja Katkovčin – 1.B, Alexandra Horvatová – 2.B, Martin Goga – 2.C, Simona Lipová – 3.C, Tomáš Biľo – 3.B, Alexandra Hirjaková – 4.A, František Andras – 4.B. Striebro získali:  Radoslav Ryľak, Alexandra Horvátová a Simona Lipová. Bronz získali: Alexandra Hirjaková, František Andras.

Športovcom a reprezentantom veľmi pekne ďakujeme za úspešnú reprezentáciu a skvelé umiestnenia.