Viacboj všestrannosti

Letný viacboj všestrannosti žiakov 1. – 4. ročníka

 

Dňa 19. 6. 2019 sa žiaci našej školy zúčastnili „Letného viacboja všestrannosti žiakov 1.-4. ročníka“, ktorý sa uskutočnil na ZŠ Pugačevovej. Súťažili 8 členné družstva žiakov  humenských škôl a naše družstvo v žložení : Kornélia Gavaľová, Radovan Ryľak, obidvaja z 1.a triedy, Alexandra Horvátová z 2.b, Martin Goga z 2.c, Simona Lipová z 3.c, Leo Čonka z 3.d, Sára Bolingerová z 3.a a Jakub Čajbík z 4. c triedy sa umiestnilo na výbornom druhom mieste v súťaži družstiev. Žiaci si zmerali sily v šprinte, vytrvalostnom behu, šplhu, skoku do diaľky a hode loptou.

 

Darilo sa nám aj v súťaži jednotlivcov. Víťazkou vo svojej kategórii sa stala Simona Lipová, na druhom miesta v súťaží jednotlivcov sa umiestnili Martin Goga a Jakub Čajbík, tretie miesto vybojovali Leo Čonka, Sára Bolingerová a Alexandra Horvátová.

 

Našim športovcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a prajeme im veľa ďalších športových úspechov.

 

Ďalšie články
Fotogaléria