Viacboj všestrannosti

S prvým čerstvo napadaným snehom si naši žiaci prvého až štvrtého ročníka smelo vykračovali mestom  na ZŠ Dargovských hrdinov.

 

Odvážne si zmerali sily so súpermi z ďalších ôsmich škôl z okresu Humenné vo Viacboji všestrannosti. Bojovnosť a vytrvalosť  preukázali prváčikovia v troch disciplínach: člnkový beh 4×10 metrov, skok z miesta a hod loptou. Starší žiaci si  obratne poradili aj so šplhom.

 

Emka Marcinčáková  zo 4.A si za svoj skvelý výkon odnášala medailu a diplom za prvé miestoTobias Kozák z 3.A za krásne tretie miesto. Veľká pochvala však patrí všetkým statočným športovcom: Ester Bolingerovej 1.B, Matiasovi Jaščúrovi 1.A,  Ivane Lodovej 2.B, Radovanovi Ryľakovi 2.A, Tatiane Mackovej 3.A a Jakubovi  Chochoľakovi 4.D.

 

Decká, máme za vás veľkú radosť a tešíme sa na vaše ďalšie športové úspechy.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Olympiáda v anj
anj
Naši šikovní angličtinári sa opäť po roku stretli 4. decembra a pripravili nám pekné predmikulášske anglické popoludnie.
Filipko a ježibaba
filipko
Rozprávka o Filipkovi je pôvodnou bieloruskou rozprávkou o odvahe malého chlapca, ktorý svojou bystrosťou prekabáti zlomyseľnú ježibabu.
Fotogaléria