Viacboj všestrannosti

deti2Dňa 20.11.2015 sa na ZŠ Dargovských hrdinov uskutočnil viacboj všestrannosti pre žiakov 1. – 4. ročníka ZŠ okresu Humenné. Našu školu reprezentovalo súťažné družstvo v tomto zložení: Lillien Drábová 1.C, František András 1.B, Sandra Šutková 2.C, Lukáš Lipa  2.C , Sofia Gavaľová 3.C, Filip Biľo 3.B, Karin Ferjaková 4.B a  Filip Andrejčák 4.B. Žiaci súťažili v štyroch disciplínach: skok do diaľky z miesta, hod loptou, šplh a člnkový beh.

V našom tíme sa darilo hlavne dievčatám 3. a 4. ročníka – Sofii Gavaľovej a Karin Ferjakovej, ktoré sa stali víťazkami vo svojich kategóriách. Z chlapcov bol najúspešnejší žiak 2. ročníka – Lukáš Lipa, ktorý obsadil vo svojej kategórii vynikajúce 3. miesto.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a prajeme veľa športových úspechov.