Vianočná burza

Vianoce sú tie najkrajšie sviatky v roku. Sviatky pokoja, lásky, rodiny. K Vianociam v našich zemepisných šírkach neodmysliteľne patrí jagavý stromček a darčeky.

Obdarovať niekoho sa tento rok rozhodli  deti školského klubu pri Základnej škole Jána Švermu v Humennom.  Aj keď osobne ľudí z Mukačevskej ulice v Prešove nepoznajú, všetkých sa dotkla správa o ich nešťastí. Deti sa vzdali svojich hračiek a priniesli ich  na predaj do burzy, ktorá sa uskutočnila 12.12.2019 v priestoroch školy. Stačilo jediné popoludnie a všetky hračky sa rozpredali. Výťažok z burzy vychovávateľky ŠKD odniesli do banky na účet pomoci zriadený mestom Prešov.

Týmto sa chceme poďakovať všetkým,  ktorí prispeli k vyzbieraniu finančnej čiastky na pomoc ľuďom v núdzi. ĎAKUJEME.

Krásne a veselé sviatky…