Vianočná ozdoba

Rôzne kreatívne techniky a materiály použili naši žiaci v predvianočnom období, aby  stvárnili tému najkrajších a najobľúbenejších sviatkov v roku Vianoc. Tentoraz vianočnú pohľadnicu pretavili do vianočnej ozdoby a zapojili sa tým do mestskej súťaže s rovnakým názvom „Najkrajšia vianočná ozdoba“. Téma  oslovila nielen  našich  menších, ale i tých väčších výtvarníkov z  2. stupňa, ktorí pod odborným dohľadom svojich vyučujúcich pracovali na hodinách alebo v teple svojich domovov s asistenciou vždy nápomocných mamičiek. Do súťaže sme odniesli naozaj krásne  a inšpiratívne, jedlé i voňavé vianočné ozdôbky, ktoré si samozrejme  našli aj svoje ocenenia uprostred všetkých prác spomedzi 10 škôl a zariadení mesta Humenné.

 

Ocenené vianočné ozdoby…

 

Eva Onderišinová 2.C , p.uč.Lacová

Timea Figeľová 4.C, p.u.Bačišinová

Marína Hajičková a Tamara Holubová obe zo 6.B, p.u. Onderišinová

 

            Vianočné ozdoby všetkých zapojených žiakov boli zároveň súčasťou vianočnej výstavy v MKS, ktorá trvala od 1. decembra 2016 až do 7. januára 2017.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
ENGLISH STAR
star
Švermováci boli zvedaví, ako sa zdokonalili v angličtine, a preto aj tento rok využili možnosť zapojiť sa do medzinárodnej súťaže ENGLISHSTAR v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl,
Fotogaléria