Vianočná ozdoba

Rôzne kreatívne techniky a materiály použili naši žiaci v predvianočnom období, aby  stvárnili tému najkrajších a najobľúbenejších sviatkov v roku Vianoc. Tentoraz vianočnú pohľadnicu pretavili do vianočnej ozdoby a zapojili sa tým do mestskej súťaže s rovnakým názvom „Najkrajšia vianočná ozdoba“. Téma  oslovila nielen  našich  menších, ale i tých väčších výtvarníkov z  2. stupňa, ktorí pod odborným dohľadom svojich vyučujúcich pracovali na hodinách alebo v teple svojich domovov s asistenciou vždy nápomocných mamičiek. Do súťaže sme odniesli naozaj krásne  a inšpiratívne, jedlé i voňavé vianočné ozdôbky, ktoré si samozrejme  našli aj svoje ocenenia uprostred všetkých prác spomedzi 10 škôl a zariadení mesta Humenné.

 

Ocenené vianočné ozdoby…

 

Eva Onderišinová 2.C , p.uč.Lacová

Timea Figeľová 4.C, p.u.Bačišinová

Marína Hajičková a Tamara Holubová obe zo 6.B, p.u. Onderišinová

 

            Vianočné ozdoby všetkých zapojených žiakov boli zároveň súčasťou vianočnej výstavy v MKS, ktorá trvala od 1. decembra 2016 až do 7. januára 2017.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Exkurzia – BUKÓZA HOLDING
bukoza
K významných drevospracujúcim podnikom na Slovensku ako aj exportérom výrobkov v európskom meradle patrí skupina spoločností BUKÓZA HOLDING,
Medzinár. deň šk. knižníc
kniznice_foto
Medzinárodný deň školských knižníc (International School Library Day) prvý raz vyhlásila Dr. Blanche Woolls,
Fotogaléria