Vianočná pohľadnica

…Veselé Vianoce prajeme všetci, deti i rodičia, malí i veľkí…

Presne tieto prajné slová  boli ústredným motívom vianočnej pohľadnice, ktorá ako jedna z troch zvíťazila v mestskej súťaži základných a materských škôl mesta Humenné s názvom vysoko aktuálnym a už po generácie obľúbeným Vianočná pohľadnica mesta Humenné. Do súťaže  sa zapojili naši Švermováci – malí i tí väčší a v rôznorodých podobách stvárnili tému Vianoc. Rôzne techniky, rôzne formy a veľkosti oslovili našich výtvarníkov, ktorí pod odborným dohľadom svojich vyučujúcich a doma za výdatnej pomoci rodičov opäť raz tematiku vianočných sviatkov zvládli bravúrne. Získali sme hneď dve prvé miesta z troch udelených v kategórii 2. stupeň.

 

1.miesto

 za samostatnú prácu s názvom Veselé Vianoce získala žiačka

Ľubomíra Galandová zo 6.A

 

a taktiež

 

1.miesto

za kolektívnu prácu s názvom

Veselé Vianoce prajeme všetci, deti i rodičia, malí i veľkí…

získalo šikovné trio dievčeniec

Denisa Falová, Klaudia Halasová a Ľubomíra Šichulová

žiačky 6.A

 

…oceneným dievčatkám srdečne blahoželáme, všetkým „Švermováčikom“ zapojeným do súťaže ako aj ich kreatívnym vyučujúcim zároveň  vyslovujeme veľké poďakovanie a všetci si prajeme, aby múza umenia stála pri nás aj v novom roku 2016!

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Exkurzia – BUKÓZA HOLDING
bukoza
K významných drevospracujúcim podnikom na Slovensku ako aj exportérom výrobkov v európskom meradle patrí skupina spoločností BUKÓZA HOLDING,
Medzinár. deň šk. knižníc
kniznice_foto
Medzinárodný deň školských knižníc (International School Library Day) prvý raz vyhlásila Dr. Blanche Woolls,
Fotogaléria