Vitajte v ŠKD

Popoludnie dňa 12.9. 2019 sa na Základnej škole Jána Švermu nieslo v znamení zábavy. Vychovávatelia Školského klubu privítali deti na akcii Vitajte v ŠKD na školskom dvore tým, že im pripravili zaujímavé aktivity, akými boli lov rybičiek z bazéna, prenášanie loptičiek na nohách (Big foot), skladanie puzzle, bowling a piškôrky. Kreativitu a tvorivosť deti využili pri tvorbe krásnych plagátov pri príležitosti Dní mesta Humenné. Tieto nesúťažné disciplíny mali za úlohu podporiť tímového ducha, prekonať ostýchavosť našich najmenších a najmä zabaviť sa.  Úsmevy detí na konci tohto dňa nám potvrdili úspešnosť tejto akcie a určite si ju ešte zopakujeme.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Olympiáda v anj
anj
Naši šikovní angličtinári sa opäť po roku stretli 4. decembra a pripravili nám pekné predmikulášske anglické popoludnie.
Filipko a ježibaba
filipko
Rozprávka o Filipkovi je pôvodnou bieloruskou rozprávkou o odvahe malého chlapca, ktorý svojou bystrosťou prekabáti zlomyseľnú ježibabu.
Fotogaléria