Vitajte v ŠKD

Popoludnie dňa 12.9. 2019 sa na Základnej škole Jána Švermu nieslo v znamení zábavy. Vychovávatelia Školského klubu privítali deti na akcii Vitajte v ŠKD na školskom dvore tým, že im pripravili zaujímavé aktivity, akými boli lov rybičiek z bazéna, prenášanie loptičiek na nohách (Big foot), skladanie puzzle, bowling a piškôrky. Kreativitu a tvorivosť deti využili pri tvorbe krásnych plagátov pri príležitosti Dní mesta Humenné. Tieto nesúťažné disciplíny mali za úlohu podporiť tímového ducha, prekonať ostýchavosť našich najmenších a najmä zabaviť sa.  Úsmevy detí na konci tohto dňa nám potvrdili úspešnosť tejto akcie a určite si ju ešte zopakujeme.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Hviezdoslavov Kubín
Umelecká prehliadka tých najlepších recitátorov v poézii a próze sa v ZŠ Jána Švermu uskutočnila 20. februára 2020.
Karneval žiakov 1. st.
Medzi najobľúbenejšie udalosti v našej škole patrí karneval pre žiakov 1. stupňa ZŠ,
Fotogaléria