Vitajte v ŠKD

Popoludnie dňa 12.9. 2019 sa na Základnej škole Jána Švermu nieslo v znamení zábavy. Vychovávatelia Školského klubu privítali deti na akcii Vitajte v ŠKD na školskom dvore tým, že im pripravili zaujímavé aktivity, akými boli lov rybičiek z bazéna, prenášanie loptičiek na nohách (Big foot), skladanie puzzle, bowling a piškôrky. Kreativitu a tvorivosť deti využili pri tvorbe krásnych plagátov pri príležitosti Dní mesta Humenné. Tieto nesúťažné disciplíny mali za úlohu podporiť tímového ducha, prekonať ostýchavosť našich najmenších a najmä zabaviť sa.  Úsmevy detí na konci tohto dňa nám potvrdili úspešnosť tejto akcie a určite si ju ešte zopakujeme.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Pokyny pre 2. stupeň
Pokyny, upravujúce podmienky prevádzky Základnej školy Jána Švermu na obdobie od 22. júna 2020 do konca školského roka 2019/2020.
Fotogaléria