What´ s the question

24. mája sa naši deviataci zúčastnili školskej súťaže v anglickom jazyku. Súťažné družstvá tvorili vždy štyria deviataci z každej triedy. Súperili v porovnávaní vedomostí, vlastnej šikovnosti, vynaliezavosti a v neposlednom rade dôležitú úlohu zohrali aj vzájomná spolupráca a koordinácia jednotlivých družstiev. Úlohy riešili v istom časovom rozpätí a za rýchlosť dokázali získať extra body. Atmosféra tak bola skutočne veľmi živá a súťaživá. Všetci chceli zvíťaziť, a tak pracovali na plné obrátky. Pracovali s anglickým textom, ku ktorému sa viazali všetky úlohy.

A víťazi?

1. miesto 9.A

2. miesto 9.C

3. miesto 9.B

Zvíťazili vlastne všetci, a to najmä nad svojou pohodlnosťou, čo nás veľmi teší. Každý žiak bol odmenený milou vecnou pozornosťou. Zároveň ďakujeme vyučujúcim anglického jazyka, že si pre našich deviatakov pripravili takúto peknú akciu.

Ďalšie články
Vzácna návšteva.
Predprázdninová pohoda, odovzdávanie vysvedčení, oceňovanie našich naj detí…
Literárne talenty 2022
V predposledný deň školského roka ZŠ Jána Švermu zožala ešte poslednú tohtoročnú úrodu na literárnom poli.
Fotogaléria