What´ s the question

24. mája sa naši deviataci zúčastnili školskej súťaže v anglickom jazyku. Súťažné družstvá tvorili vždy štyria deviataci z každej triedy. Súperili v porovnávaní vedomostí, vlastnej šikovnosti, vynaliezavosti a v neposlednom rade dôležitú úlohu zohrali aj vzájomná spolupráca a koordinácia jednotlivých družstiev. Úlohy riešili v istom časovom rozpätí a za rýchlosť dokázali získať extra body. Atmosféra tak bola skutočne veľmi živá a súťaživá. Všetci chceli zvíťaziť, a tak pracovali na plné obrátky. Pracovali s anglickým textom, ku ktorému sa viazali všetky úlohy.

A víťazi?

1. miesto 9.A

2. miesto 9.C

3. miesto 9.B

Zvíťazili vlastne všetci, a to najmä nad svojou pohodlnosťou, čo nás veľmi teší. Každý žiak bol odmenený milou vecnou pozornosťou. Zároveň ďakujeme vyučujúcim anglického jazyka, že si pre našich deviatakov pripravili takúto peknú akciu.