Zábavné dopoludnie pre deti

Čo myslíte?  Mohli sa stretnúť  Šípková Ruženka, Popoluška, Snehulienka, či  Včielka Mája a Tri prasiatka  s Mimoňmi na  jednom mieste?

3. júna sme v areáli našej školy pripravili zábavné dopoludnie, na ktoré sme pozvali deti z MŠ v Humennom a MŠ v Jasenove.

Na jednotlivých stanovištiach sa  deti stretli s ich obľúbenými rozprávkovými hrdinami.  Pracovali v malých skupinách, ktoré sprevádzali žiaci 4. ročníka. Deti lúštili hádanky,  skladali puzzle, zdolávali prekážkové dráhy, súťažili v športových disciplínach, pomohli Popoluške prebrať hrach, postavili pevné domčeky pre Tri prasiatka, aby už nemuseli utekať pred zlým vlkom.

Žiaci prvého stupňa nacvičili divadielko a zahrali svojím kamarátom zo škôlky dve rozprávky v Anglickom jazyku. Na jednotlivých stanovištiach asistovali žiaci 2. a 9. ročníka.

Naše kuchárky pripravili pre všetkých  osviežujúci čaj a chutnú bublaninu.

Deti odchádzali domov s peknými zážitkami a pamätným listom.

Ďakujeme pani riaditeľkám a učiteľkám z MŠ za spoluprácu a tešíme sa na stretnutie v novom školskom roku.

Všetkým prajeme krásne leto.