Zábavné popoludnie v ŠKD

Dňa 3.11.2017 sa v školskom klube detí uskutočnilo zábavné popoludnie, ktorého cieľom bolo užiť si zábavu, hudbu, dobré jedlo, a to všetko v maskách.

 

V triedach pani vychovávateľky pripravili pre deti rôzne aktivity a zábava mohla začať. Tanečné kreácie sa rozprúdili nielen v triedach, ale aj na chodbách školy. Deti sa vytancovali, zúčastnili sa hravých aktivít a naplnili si brušká dobrotami.  Tie im zabezpečili nielen pani vychovávateľky, ale hlavne rodičia, za čo im všetkým veľmi pekne ďakujeme.

 

Dúfame, že dobrá atmosféra, ktorú sme si všetci užili a navodili, nám vydrží až do najbližších prázdnin 🙂 Ďakujeme deťom, že sa nehanbili a nebáli sa zapojiť  do hier, a tak ukázať všetkým, ako sa „Švermováci“ vedia zabávať…

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria