Zábavné popoludnie v ŠKD

Dňa 3.11.2017 sa v školskom klube detí uskutočnilo zábavné popoludnie, ktorého cieľom bolo užiť si zábavu, hudbu, dobré jedlo, a to všetko v maskách.

 

V triedach pani vychovávateľky pripravili pre deti rôzne aktivity a zábava mohla začať. Tanečné kreácie sa rozprúdili nielen v triedach, ale aj na chodbách školy. Deti sa vytancovali, zúčastnili sa hravých aktivít a naplnili si brušká dobrotami.  Tie im zabezpečili nielen pani vychovávateľky, ale hlavne rodičia, za čo im všetkým veľmi pekne ďakujeme.

 

Dúfame, že dobrá atmosféra, ktorú sme si všetci užili a navodili, nám vydrží až do najbližších prázdnin 🙂 Ďakujeme deťom, že sa nehanbili a nebáli sa zapojiť  do hier, a tak ukázať všetkým, ako sa „Švermováci“ vedia zabávať…

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Olympiáda v anj
anj
Naši šikovní angličtinári sa opäť po roku stretli 4. decembra a pripravili nám pekné predmikulášske anglické popoludnie.
Filipko a ježibaba
filipko
Rozprávka o Filipkovi je pôvodnou bieloruskou rozprávkou o odvahe malého chlapca, ktorý svojou bystrosťou prekabáti zlomyseľnú ježibabu.
Fotogaléria