Zábavné popoludnie v ŠKD

Dňa 3.11.2017 sa v školskom klube detí uskutočnilo zábavné popoludnie, ktorého cieľom bolo užiť si zábavu, hudbu, dobré jedlo, a to všetko v maskách.

 

V triedach pani vychovávateľky pripravili pre deti rôzne aktivity a zábava mohla začať. Tanečné kreácie sa rozprúdili nielen v triedach, ale aj na chodbách školy. Deti sa vytancovali, zúčastnili sa hravých aktivít a naplnili si brušká dobrotami.  Tie im zabezpečili nielen pani vychovávateľky, ale hlavne rodičia, za čo im všetkým veľmi pekne ďakujeme.

 

Dúfame, že dobrá atmosféra, ktorú sme si všetci užili a navodili, nám vydrží až do najbližších prázdnin 🙂 Ďakujeme deťom, že sa nehanbili a nebáli sa zapojiť  do hier, a tak ukázať všetkým, ako sa „Švermováci“ vedia zabávať…

 

Fotogaléria

Ďalšie články
ENGLISH STAR
star
Švermováci boli zvedaví, ako sa zdokonalili v angličtine, a preto aj tento rok využili možnosť zapojiť sa do medzinárodnej súťaže ENGLISHSTAR v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl,
Fotogaléria