Zimný viacboj

V utorok 22. 11. 2016 sa v priestoroch telocvične ZŠ Dargovských hrdinov uskutočnilo okresné kolo zimného viacboja všestrannosti žiakov 1. stupňa. Súťažilo sa v trojboji a štvorboji. Žiaci 1. ročníka mali trojboj – člnkový beh 4×10 m, skok z miesta a hod loptou. V tejto kategórii sme získali dve fantastické miesta – Róbert Barnišin obsadil zlatú priečku a Simonka Lipová si odniesla striebro. Obidvaja naši talentovaní športovci sú z 1.C triedy.

Žiaci 2., 3. a 4. ročníka mali štvorboj – člnkový beh 4×10 m, skok z miesta, hod loptou a šplh na žrdi. Aj v tejto kategórii sme žali úspechy. Tretiačka Sandra Šutková z 3.C triedy získala nádherné 2. miesto a domov si odniesla striebornú medailu. Najviac bodov z celej súťaže (352 bodov) získala naša štvrtáčka Sofia Gavaľová zo 4.C triedy. Sofia dosiahla dva maximálne výkony, a to za skok dlhý 188 cm a za hod loptou 10,95 m. Svojím neuveriteľným výkonom súperkám nedala žiadnu šancu a my sa s ňou tešíme zo zaslúženej víťaznej priečky.

Srdečne blahoželáme všetkým súťažiacim, ďakujeme za reprezentáciu našej školy, ktorá sa vďaka týmto žiakom a ich učiteľom Mgr. Danielovi Salokovi a Mgr. Lenke Gajdošovej umiestnila podľa počtu a hodnoty získaných medailí

na nádhernom 1. mieste.