Otvorenie atlet. štadióna

Slávnostné otvorenie Mestského atletického štadióna malo na programe od piatkového rána 30.9. športové disciplíny. Ako prví si nový atletický stánok vyskúšali žiaci zo siedmich základných škôl. Každú z nich reprezentovali dvaja chlapci a dve dievčatá. Našu školu reprezentovali dievčatká Hana Benejová a Lilianna Drábová 8.C a chlapci Gregor Goga 6.C a Jakub Chochoľak 7.D.

Štvorboj pozostával z behu na 60 metrov, skoku do diaľky, hodu vortexom a zmiešanej štafety 4×100 metrov. Jednotlivé disciplíny boli vyhodnotené samostatne.

V skoku do diaľky bola úspešná Lilianna Drábová, ktorá sa umiestnila na krásnom 2. mieste. Ocenenia odovzdával primátor mesta Miloš Meričko spolu s Jánom Volkom a Matejom Tóthom.

Športový deň v novom atletickom stánku sa skutočne vydaril. Veríme, že nový atletický štadión priláka mnohých nadšencov rôznych atletických disciplín.