Moja naj. knižná postava

Posledný utorok v mesiaci február sa taktiež niesol na víťaznej línii. Vihorlatská knižnica v Humennom totiž odovzdala ocenenia tým žiakom okresu, ktorí sa svojou výtvarnou tvorbou podieľali na tematickej súťaži mesiaca marec, a to Moja najobľúbenejšia knižná postava. Do súťaže prišlo 211 individuálnych prác a jedna kolektívna.  Samozrejme, naši žiaci boli opäť pri tom.

V  2. kategórii krásne 1. miesto v okreszískala  Eileen Michalenková  zo 4.C  a čestné uznanie získal jej brat Nathaniel Michalenko taktiež zo 4.C, ako aj u Emma Gaľová zo 4.A , pričom všetkých prác v tejto kategórii bolo neúrekom – až 126.

V 3. kategórii  tentokrát 2. miesto si vymaľovala Marína Holubová  z 8.B,  3. miesto  Diana Karnajová z 8. A, čestné uznanie si doniesli  Kornélia Gaľová z 5.A a  Petra Valisková z 8.B, dievčatá vyhrali spomedzi 42 súťažných prác. V knižnici  sú ocenené práce vystavené, zdobia steny interiéru a pozrieť si ich môžete až do konca mesiaca marec.

Víťazom srdečne blahoželáme, ďakujeme aj žiakom 4.A, 4.C,  5.A, 6.A, 7.D., 8.A a  8.B  za zapojenie sa do súťaže svojimi prácami. Aj keď nemôžu všetky práce vyhrať, veľmi potešila ich pestrosť a nápaditosť. Poďakovanie patrí pani učiteľke Šepeľovej zo 4.C, pani učiteľke Bednárikovej zo 4.A, pani učiteľke Vislockej a pani učiteľke Onderišinovej z 2. stupňa za prácu so žiakmi na tejto téme.