ŠKOLA V PRÍRODE

Hotel Rysy v Tatranskej Štrbe sa v dňoch 15.5. – 19.5.2023 stal na týždeň naším „domovom“. Naše pani učiteľky a pani  vychovávateľky  sa zhostili roly „mamičiek“  a starali sa o nás počas tohto úžasného týždňa. Prvý deň  školy   v prírode nemohol začať lepšie, privítalo nás slniečko, ktoré na chvíľu vystriedal dážď, avšak nám to vôbec nevadilo. Tešili sme sa na týždeň plný zážitkov. Dni ubiehali rýchlo, pretože sme plnili veľa zaujímavých úloh, navštívili sme Múzeum TANAPu v Tatranskej Lomnici, boli sme na Hrebienku a Štrbskom plese. Počasie nám síce neprialo a miestami to vyzeralo, že si mesiac máj vymenil svoje miesto v kalendári s mesiacom október. Niekedy nám večer bolo aj smutno a nie jednému ušla aj slzička, ale zvládli sme to, pretože sme veľkí štvrtáci, ktorí o pár mesiacov vymenia lavice prvého stupňa za lavice druhého stupňa. Každý večer nám program vyplnili aj naše skvelé animátorky a na záver školy v prírode  nechýbala  diskotéka.

Touto akciou sme sa rozlúčili s našimi triednymi učiteľkami, na ktoré nezabudneme  a vždy budeme na ne  spomínať.

Pani učiteľky, ešte raz za všetko zo srdiečka ĎAKUJEME!