Letný tábor 3. a 4. deň

Vo štvrtok sme začali stopovačkou smerom k Mestskému kultúrnemu stredisku, kde sa deti zúčastnili divadelného predstavenia Princezná na hrášku. Poobede sme pokračovali kreatívnymi aktivitami. Deti maľovali kamene, vyrábali záložky do kníh, stojany, plnili balóny, kreslili zvieratká a zasúťažili si aj v kvíze Piati proti piatim.

Dnes sme cestovali do Sobraniec na detské dopravné ihrisko. Deti boli poučené, aké pravidlá sa dodržiavajú na ceste. Tieto pravidlá si deti mohli vyskúšať priamo na ihrisku, ktoré simulovalo reálnu cestu s križovatkami, železničným priecestím, kruhovými objazdmi a semaformi. Tiež sme sa naučili, aké dôležité je byť pri jazde pripútaný pásom. Ružový plyšový zajačik, ktorý sa v simulátore nepripútal, skončil totiž veľmi zle. V pondelok nás čaká krátky výlet na Brekovský hrad. Deti sa vrátia do školy na obed a budú pokračovať športovými aktivitami.