Florbalová miniliga

V uplynulých mesiacoch na našej škole prebiehala florbalová miniliga mladších žiakov. Súťaže sa zúčastnili všetky triedy piateho a šiesteho ročníka. Miniliga prebiehala dvojkolovo takže každá trieda odohrala celkovo 12 zápasov. Víťazom sa stala trieda 6.C. Na druhom mieste bola 5.B a konečné tretie miesto obsadila 6.A trieda.

Najlepším hráčom a zároveň aj najlepším strelcom miniligy sa stal Peter Babík z 5.B, keď súperových brankárov prekonal 77 krát. Poradie ďalších strelcov: 2.Ján Baník /5.A/ 39 gólov, 3.Adam Varga/6.C/ 36 gólov, 4.Simon Šmilňak/6.C/ 30 gólov, 5.Timotej Topoľančin/6.B/.

Srdečne gratulujeme víťazom a všetkým ďakujeme a prajeme veľa elánu a radosti v ďalšom napredovaní vo florbale !!!