ABC English

Dňa 7.05.2024 po vyučovaní sa stretli žiaci piateho ročníka na súťaži v anglickom jazyku s názvom ABC English.

Smelo sa hneď od začiatku súťaže pustili do práce. V jednotlivých tímoch svojou šikovnosťou a vzájomnou spoluprácou plnili rôzne zábavné úlohy, v ktorých si precvičili svoje jazykové zručnosti  z čítania s porozumením, lúštili zašifrované názvy zvierat a v neposlednom rade využili vedomosti z gramatiky pri dopĺňaní  textov. Za svoju šikovnosť boli všetci odmenení v poradí aké sa im podarilo v súťaži dosiahnuť. Výhercom srdečne blahoželáme.

1. miesto 5.C / 47b/ – S. Andrejcová, V. Sabačová, L. Kulanová, K. Kuľhová

2. miesto 5.B /46b /  – A .Kováč, L. Košľab, N. Vysočanská

3. miesto 5.A / 44 b/-  A . Žák , E. Kalanin, K. Čandová, Š. Hirjak

4. miesto 5.D /37b/  – J. Prúša, J. Šalatová, M. Žáková, M. Macko

Ďalšie články
OK v šk. atletike dievčat
Vo štvrtok 23.5.2024 sa na Atletickom štadióne v Humennom konalo Okresné kolo v školskej atletike dievčat.
Fotogaléria