Florbalový turnaj

V piatok 9. 12. 2022 sa uskutočnil florbalový turnaj žiakov základných škôl 5. a 6. ročníkov o „Pohár primátora mesta Humenné“. Pozvanie prijali ZŠ Hrnčiarska, ZŠ Pugačevova, ZŠ Dargovských hrdinov, ZŠ Kamenica nad Cirochou, ZŠ Kudlovská, ZŠ SNP 1 a tiež aj naša škola. Žiaci boli rozdelení do dvoch skupín a hralo sa neprerušovane 1×12 minút. Zápasy dali žiakom poriadne zabrať, ešte aj rozloha hracej plochy preverila kondičné schopnosti jednotlivých hráčov. Na dodržiavanie pravidiel a fair play hry dozerali samotní tréneri florbalového klubu FBK Humenné.

Náš florbalový tím bojoval zo všetkých síl a v konečnom poradí  obsadil fantastické 3. miesto. Srdečne blahoželáme a prajeme množstvo ďalších florbalových úspechov.