Hviezdoslavov Kubín 1. – 4.

Dňa 1.3.2023 sa stretli najlepší recitátori 2. až 4. ročníka na školskom kole súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín.

Porota to tentoraz vôbec nemala ľahké, výkony všetkých súťažiacich boli nad očakávania, za čo patrí vďaka všetkým vyučujúcim, ktorí žiakov na prednes pripravili.

V kategórii poézia sa umiestnili: 1. Amélia Babiková, 3.A. 2. miesto : Matias Jaščúr 4.A, Diana Brillová 2.A, Tamara Gabáková 2.C. Na treťom mieste sa umiestnili: Dianka Porvazníková3. D, Katolína Eliášova 3.A, Dominik Cmár 3. D, Natália Gabaľová 2.C. Školu v tejto kategórii bude reprezentovať Amélia Babiková 3.A. V kategórii próza sa žiaci umiestnili nasledovne: 1. miesto Alžbeta Urbanová 3.A, 2. Anna Morochovičová 3. B, 3. miesto Karolína Čandová 4.A. Našu školu bude v tejto kategórii reprezentovať Alžbeta Urbanová 3.A. Ďakujeme Mgr. Damielovi Salokovi za prípravu víťazných recitátoriek. Všetkým výhercom srdečne blahoželáme a už teraz sa tešíme na ďalší ročník súťaže.