Jánska noc v ŠKD

Jánska noc má vraj svoju moc!

Počuli ste už niekedy o tom, že v škole sa dá stanovať?

Deti zo školského klubu si to vyskúšali v noci z piatka na sobotu, a to 21. júna. Zraz nocľahníkov bol v piatok o 17.00 hod. Všetkých 139 nedočkavých a naradostených detí si postupne prevzali vychovávateľky, pokiaľ ich rodičia stavali stany na školskom dvore. Školský dvor sa postupne premieňal na veľké stanové mestečko.

Nezostali sme tu dlho, veď nasledovali outdoorové aktivity pod Viničnou skalou v Brekove. Po všetkých športových činnostiach sme sa posilnili chutnou večerou. Nechýbala ani ozajstná Jánska vatra a diskotéka. S blížiacim sa koncom sme sa presunuli na školský dvor našej školy a pokračovali sme v zakopávaní pokladu s našimi prianiami, ktoré sme si napísali.

Zrazu sme zistili, že čas nemilosrdne pokročil a treba sa uložiť na spánok. Niektoré deti zaspali ihneď, ale niektorým sa očká zatvorili až dlho po polnoci. ( …neprezradíme, o ktorej zaspali ).

Dúfame, že touto akciou a spoločne strávenými chvíľami sa nám aspoň na chvíľu podarilo zmeniť našu školu na priestor plný uvoľnenej atmosféry, hier, dobrodružstiev, priateľstva a nezabudnuteľných zážitkov.

Ďalšie články
Fotogaléria