Lyž. výcvik štvrtákov

Naši štvrtáci sa v týždni od 13. – 17. 2. 2023 zúčastnili lyžiarskeho výcviku v lyžiarskom stredisku Ski  Zamutov. Boli to pre nich pestré dni, veď dopoludnia sa učili a potom od obeda do pol štvrtej lyžovali ostošesť. Pod vedením našich  piatich inštruktorov sa 29 žiakov buď učilo základy lyžovania, alebo  tí skúsenejší lyžiari zdokonaľovali svoju techniku. To bolo zábavy!

Počasie nám vydržalo, aj keď snehu bolo pomenej, keďže sa na svah stále usmievalo slniečko. My sa veľmi tešíme, že celý lyžiarsky výcvik bol bezproblémový, že naše decká znova dokázali, aké sú šikovné a rýchlo sa učia. Zvládli to bravúrne! Všetci sme z lyžiarskeho výcviku odchádzali plní zážitkov a dobrej nálady. Tak o rok opäť v Zamutove!