Lyž. výcvik žiakov 4. roč.

Lyžiarsky výcvik žiakov 4. ročníka v dňoch  29.1. – 2.2.2024

Aj v tomto roku sme pre našich 44 žiakov pripravili 5 dňový lyžiarsky výcvik s dennou dochádzkou v areáli lyžiarskeho strediska Ski Zámutov okr. Vranov nad Topľou. Dopoludnia naši lyžiari ešte sedeli v školských laviciach a popoludní za slnečného počasia už brázdili lyžiarsky svah pod vedením skúsených inštruktorov z radov našich pedagógov a učili sa základom lyžovania. Tí skúsenejší si zdokonaľovali svoju techniku a úplní začiatočníci sa počas týždňa svojou usilovnosťou a trpezlivosťou  vypracovali na zdatných lyžiarov, ktorí  zvládli nástrahy vleku a svahu.

V záverečnom slalome predviedli všetci svoje lyžiarske umenie. Veríme, že to, čo si osvojili, prinesie svoje ovocie a v budúcnosti budú mať príležitosť užiť si lyžovanie so svojou rodinou alebo s kamarátmi. Srdečné  poďakovanie patrí rodičom našich žiakov, ktorí nám počas týždňa pomáhali pri obúvaní, vykladaní a odkladaní lyží i pri preprave lyžiarskej výstroje.

Ďalšie články
OK v šk. atletike dievčat
Vo štvrtok 23.5.2024 sa na Atletickom štadióne v Humennom konalo Okresné kolo v školskej atletike dievčat.
Fotogaléria