Novoročný ples ŠKD

A niečo sa chystá…

V piatok 27.01.2023 vychovávateľky školského klubu pripravili novoročný ples “Na ľudovú nôtu”.

Aj keď ples na našej škole má už niekoľkoročnú tradíciu, tento bol iný. Deti boli už od 17.00 hodiny vyobliekané do krásnych outfitov, ktoré dotvárali stužky, čelenky, sukne, vestičky, pierka, motýliky… a to všetko vo folklórom štýle. Viacerí si na túto slávnostnú udalosť obliekli kroj.

Po krátkom príhovore pána riaditeľa Mgr. Jozefa Šalatu a pani zástupkyne Mgr. Ivety Belejovej, ples otvorili tanečným vystúpením Scarlett Sabová a Adam Kováč.

K výnimočnej atmosfére prispela aj kapela RETRO. Svojim ľudovým repertoárom nenechala nikoho sedieť na lavičke. Deti sa zabávali od otvorenia plesu až po samý koniec.

Prestávky boli vyplnené hudobno-tanečným programom, ktorý si pripravili druháci, deti zo súkromnej umeleckej školy MÚZA a deti pod vedením Zuzky Karškovej.

Každý sa však najviac tešil na žrebovanie tomboly. Krásne ceny stupňovali radosť a očakávanie.

V závere plesu kapela vyhlásila víťazov súťaže o titul najlepšieho tanečníka a tanečníčku. Získali ho Patrik Novák a Natália Marcinová.

Veľká vďaka patrí aj rodičom, ktorí pre svoje ratolesti pripravili občerstvenie. A tak sa deti počas celého večera hostili rôznymi dobrotami. Nadšení a plní zážitkov dúfame, že si to o rok znovu zopakujeme.

Fotogaléria – fotografie

Fotogaléria – fotografický kútik