Okresné kolo atletiky

Okresné kolo atletiky starších žiačok a žiakov

Dňa 19.5. (štvrtok) a 20.5. (piatok) sa konala atletika starších žiačok a žiakov na atletickom ovále pri ZŠ Hrnčiarskej. Súťažilo sa v týchto disciplínach: beh na 60m, beh na 800m, skok do výšky, skok do diaľky, hod vortexom, vrh guľou, štafeta 4x60m. Tím žiačok tvorili Ingrida Hivková (9.B), Júlia Dzemjanová (9.C), Eva Onderišinová a Liliana Drábová (8.C), Alexandra Hirjaková (8.A), Simona Lipová (7.C). Úspešné boli Evka Onderišinová, ktorá obsadila krásne 3.miesto v behu na 60m a Ingrida Hivková, ktorá získala 2. miesto vo vrhu guľou.

Chlapčenské družstvo reprezentovali títo žiaci: Martin Goga (6.C), František András (8.B), Pavol Medvec (9.A), Samuel Jalčák (9.B), Michal Baník a Lukáš Lipa (9.C). Úspešným bol Pavol Medvec, ktorý obsadil nádherné 2. miesto vo vrhu guľou. Srdečne blahoželáme a tešíme sa z úspechov našich „Švermovákov“.