Talentárium

“Neskrývaj svoj talent, pretože vznikol, aby bol využitý. Ukáž, čo sa v tebe skýva a načo máš nadanie.”

Týmto mottom sa niesol desiaty ročník našej obľúbenej školskej súťaže TALENTÁRIUM. Aj tento rok sa do nej prihlásilo mnoho žiakov od prvého až po deviaty ročník. Okrem ľudových  a  moderných piesní, tancov sa tento rok hralo aj na hudobných nástrojoch. Žiaci pod vedením svojich učiteľov si pre porotu pripravili  zaujímavé čísla a porota to veru naozaj nemala ľahké. Súťažili sme v troch kategóriách. A spolu sme zažili úžasné popoludnie, kde sme sa zabavili a aspoň na chvíľu zabudli na školské povinnosti. Najmenší zbierali skúsenosti a tí starší už majstrovsky zvládli vystupovanie na pódiu. Porota v zložení Mgr. Mária Kormuciková, Mgr. Katarína Tilňáková a Mgr. Andrea Lacová rozhodli o tomto poradí.

1. kategória: 1.- 2. ročník

Spev :

1. miesto – Anna  Džubarová 1.A

2. miesto – Emma Dohunová 2.A

3. miesto – Daniel Macko 2.B

Tanec :

1. miesto – Lívia Ledinská, Nela Hudáková – 1.D

2. miesto – Zoe Bugyiová, Hana Gondová, Sofia Skripová  – 1.B

.

2. kategória – 3.- 4. ročník

Spev:

1. miesto – Anna  Morochovičová 4.B

2. miesto – Viktória Kunášová 3.A

3. miesto – Patrícia Lichvanová 3.C

Tanec :

1. miesto – TS Girls s tancom Jabĺčko 4.A

2. miesto –  Miriam Fitčáková, Diana Fialová, Ester Feckaničová- 3.C

.

3. kategória – 5.- 9. ročník

Spev:

1. miesto – Duo: Tamara Džubarová, Lenka Sudzinová 8.C, Duo: Veronika Lecáková 8.C, Tobias Chmura 7.A

2.miesto   – Daniela Coganová 6.A, Ivana Lodová 6.B, Karolína Čandová 5.A

3. miesto   – Nely Klíčová  6.A

Tanec:

1. miesto- Ema Dušáková, Katarína Krivjanská, Magdaléna Žáková 5.D

2. miesto –  Aylin Bačová, Scarett Sabová 5.A

Každý človek sa rodí s talentom. Je len na ňom, ako tento talent bude rozvíjať. Naši švermováci svoj talen využívajú naplno. Sme radi, že je táto súťaž obľúbená a veríme, že sa takto stretneme aj o rok. Ďakujem súťažiacim a aj vyučujúcim, ktorí ich na súťaž pripravili.

Video: