Viacboj všestrannosti
Dňa 04.04.2023 naše kroky smerovali na ZŠ Dargovských hrdinov. Žiaci si zmerali sily vo viacboji všestrannosti so školami z okresu Humenné.
Prváci súťažili v troch disciplínach – hod loptou, skok z miesta, člnkový beh 4×10m. Starší žiaci 2.-4.ročníka si poradili aj so šplhom na tyči.
Našu školu reprezentovali: Linda Janáková 1.B, Dávid Melko 1.C, Viktória Kunášová 2.A, Jozef Butala 2.A, Karin Horvátová 3.A, Ján Macko 3.D, Stela Šuľaková 4.A, Rafael Šiškan 4.D. Za svoj skvelý výkon /3.miesto/ si domov odniesla medailu a diplom Karinka Horvátová z 3.A.
Veľká vďaka patrí všetkým učiteľom telesnej a športovej výchovy za poctivú a vytrvalú prípravu.
Športovcom ďakujeme za reprezentáciu našej školy a prajeme veľa ďalších športových úspechov.