Vianočné trhy v škole

Rok sa pomaly končí a naše domovy sa zaodievajú do slávnostného šatu vianočnej výzdoby. V nejednom dome rozvoniava vianočné pečivo, počúvajú sa vianočné piesne a rodiny sceľujú svoju lásku. Mnohým z nás sa ešte v mysli vybavia posledné Vianoce. Áno, je to tak. Žijeme v uponáhľanom svete, a preto sa skúsme trošku zastaviť a užiť si tento krásny vianočný čas.

K tejto atmosfére už neodmysliteľne patria aj predvianočné trhy v našej škole. Naše chodby sa premenili na vianočné trhovisko, kde každá trieda vo svojom „stánku“ predávala vianočné výrobky. Tie si vlastnoručne vyrobili  naši žiaci. Svojimi šikovnými rúčkami za pomoci tvorivých pedagógov, vychovávateliek a rodičov vytvorili nádherné dielka.

V stánkoch z roka na rok nachádzame kreatívnejšie výrobky, sú to výtvarné práce žiakov, vianočné dekorácie, bižutéria, medovníčky, výrobky z dreva, keramika, pohľadnice a mnoho iných zaujímavých vecí. Tento rok sa naše trhy začali slávnostne, a to vianočnými pesničkami  detí zo školskej kapely.

Výťažok z predaja darujeme organizácii Červený kríž a časť peňazí rozdelíme trom rodinám v núdzi.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás každý rok podporujú.

Za všetky deti Vám ĎAKUJEME!