Zbierka pre psíkov

Aj v tomto predvianočnom období dokázali žiaci ZŠ Jána Švermu, že im osud opustených psíkov vôbec nie je ľahostajný a podporili psí útulok v meste Humenné.

Pomohli sme tak lepšie zvládnuť opusteným psíkom ťažké obdobie zimy. Aj týmto činom sme spríjemnili ich dočasný pobyt v útulku tak, aby mohli čakať na nových majiteľov s plnými bruškami.

Milí žiaci, rodičia a kolegovia, touto cestou by sme Vám chceli poďakovať, že ste podporili zbierku pre psí útulok v Humennom. Vďaka Vám sa nám podarilo vyzbierať pomerne veľké množstvo granuliek, pamlskov, konzerv, hračiek, obojkov a iných potrieb určených pre psov. Celý tento hodnotný dar sme odovzdali 20. 12. 2023 do útulku v Humennom. Všetkým, ktorí prispeli a zapojili sa do zbierky pre opustené labky veľmi pekne Ď A K U J E M E!!!

Ďakujeme Vám všetkým za pomoc.